Sektörler

DEICO Mühendislik, konularında tecrübeli ve donanımlı personeli ile yenilikçi, yaratıcı ve kaliteli test sistemleri geliştirmekte ve müşterilerine otomatik test istasyonlarından, test yazılımlarına, test kablajından, elektromekanik test cihazlarına kadar geniş bir çerçevede çözümler sunmaktadır.

Savunma

SAVUNMA

DEICO zorlu askeri şartlarda ve yüksek güvenilirlikte çalışan sistem ve alt sistemler için askeri ve standartlara uygun test altyapılarının kurulumu, test tasarımı ve testin ifası safhalarının tamamında alanında deneyimli personeli ile hizmet vermektedir. Böylelikle sektör gereği güvenilir ve dayanıklı ürün geliştirmeyi ilke edinen müşterilerimizin ürünlerinin kalifiye edilmesi sürecinde ürün davranışlarını gözlemleyebilmelerini hedeflerken üretilen ürünlerin de doğruluğuna katkı sunuyoruz. Uçuş kontrol ve aviyonik donanımları, radar ve uydu sistemleri, güç birimleri başta olmak üzere farklı birçok donanımın kalifikasyon ve üretim testleri şirketimiz tarafından sağlanan test altyapıları ile gerçekleştirilmektedir.

Tüketici Elektroniği

TÜKETİCİ ELEKTRONİĞİ

Ürün kalitesini artırmayı hedefleyen ve yüksek hacimli üretim kapasitesine sahip müşterilerimizin ürünlerinin, otomatikleştirilmiş ve yüksek hızda üretim testlerinin gerçekleştirilmesi için gerekli altyapıları sağlamaktayız. Akıllı telefonlar ve tabletler, radyolar, televizyonlar, bilgi-eğlence sistemleri, eğlence konsolları, giyilebilir sağlık ve fitness cihazları, GPS, WiFi, Bluetooth, IoT ve dijital mikrodalga cihazları gibi ürünleri üreten ve hataları müşterilerden önce tespit etmeyi hedefleyen iş ortaklarımıza seri üretim hatları ile entegre ve görüntü işleme, robotik ve otomasyon gibi farklı alt sistemleri içeren çözümler sunmaktayız.

Otomotiv

OTOMOTİV

İleri teknoloji ve yüksek yoğunluklu tasarımların öngörülen çalışma koşullarında güvenilir ve kararlı yapıya ulaştırılması sürecinde DEICO olarak otomotiv sektöründen müşterilerimize ürün kalitesini artırmaya yönelik özel test çözümleri sunmaktayız. Otomotiv sektöründeki gelişmelere paralel olarak biz de otomobillerin bataryalarından, sileceklere; radyodan multimedya sistemlere kadar farklı otomobil bileşenleri için ürettiğimiz test çözümleri ile seri üretim bandına entegre edilebilecek elektromekanik test çözümleri geliştirmekteyiz.

Gıda

GIDA

DEICO tarım sektörüne yönelik geliştirdiği elektromanyetik test yapıları ile tüketiciye sunulacak ürün kalitesinin artırılmasına ve gıda güvenliğinin artmasında yardımcı rol üstlenmektedir. Yüksek işlem gücüyle oluşturulan elektromekanik test tasarımları müşterilerimizin altyapılarındaki verimliliğinin artırılmasında kritik rol oynamaktadır.

Medikal

MEDİKAL

DEICO medikal sektöründe kullanılmak üzere oluşturulan yüksek hassasiyetli ve doğruluktaki tasarımların fonksiyonel testleri konusunda müşterilerimizin tüm gereklerini karşılayabilecek yenilikçi çözümleri ile hizmet vermektedir. Teknolojinin ilerlemesiyle olanak sağlanan yeniliklere sahip her yapının geliştirilmesi ve kararlı yapıya ulaşması sürecinde çözüm ortaklığı sunmaktayız.