Haberler

Hayvanları Koruma Günü

Hayvanları Koruma Günü kapsamında Çankaya Hayvan Barınağını ziyaret edip, sevimli dostlarımıza mama verdik. ☺️

COVID-19 Tıbbi Malzeme Yardımı

Covid-19 salgını ile yoğun şekilde mücadele eden Ankara Şehir Hastanesi’nin acil ihtiyaçları doğrultusunda maske, önlük ve tıbbi malzemelerden oluşan yardım paketimizi bugün hastane çalışanlarımıza teslim ettik. DEICO Ailesi olarak; tüm dünyada ve ülkemizde yaşanan bu zor dönemde, başta sağlık çalışanlarımız olmak üzere kahramanca ve durmaksızın çalışan tüm çalışanlara teşekkür ediyoruz.

Uluslararası Yük ve Sertifikasyon Testleri Sempozyumu

Uluslararası Yük Testleri Sempozyumunun ikinci gününde Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Sn. Mehmet Fatih KACIR ve Tübitak SAGE Enstitü Müdürü Sn. Gürcan Okumuş standımızı ziyaret ederek güncel ürünlerimiz ve çözümlerimiz hakkında bilgi aldılar.

Uluslararası Yük ve Sertifikasyon Testleri Sempozyumu

Tübitak SAGE tarafından düzenlenen Uluslararası Yük ve Sertifikasyon Testleri Sempozyumunda ziyaretçilerimizi ağırladık.

Verimlilik ve Teknoloji Fuarı 2019

Test ve ölçüm çözümlerimizle, Ankara Congresium'da düzenlenen Verimlilik ve Teknoloji Fuarında yer aldık.

TR18/51/ÜTP_0015 Referans Numaralı Proje

DEICO Mühendislik Tasarım İmalat İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi olarak, İleri Teknolojili Ürün Ticarileştirme Mali Destek Programı (Kar Amacı Güden) kapsamında sunduğumuz TR51/18/ÜTP_KA/0015 referans numaralı “Prototipleri Geliştirilen Aviyonik Kart ve Birim Test Sistemi ve Geliştirilmiş Otomatik Test Sisteminin Seri Üretimi” adlı projemiz Ankara Kalkınma Ajansı tarafından desteklenmiştir. 12 ay süren projemiz 08.10.2018 tarihinde başlamış ve 09.10.2019 tarihi itibari ile son bulmuştur. Projemizde genel amacımız yapılacak yatırımla daha önce prototipi üretilen Aviyonik Kart ve Birim Test Sistemi ve Geliştirilmiş Otomatik Test Sistemlerinde seri üretime geçilmesidir. Ankara Kalkınma Ajansı’nın eş mali finansman desteğiyle planlanan yatırım yapılmıştır. Yapılan yatırımla üretim hattımız geliştirilmiş ve ekibimizin yoğun çalışması ile sistemlerin seri üretimine geçilmiştir.

Proje ürün görsellerine logoya ya da buraya tıkladığınızda erişebilirsiniz.

DEICO'nun 6. Yıl Dönümü

DEICO Ailesi olarak 6. yıl dönümümüzde Atatürk'ün huzurunda Anıtkabir'deydik.

Söyleşi: DEICO Mühendislik İş Geliştirme Yöneticisi Sedat ALANTAR

İş Geliştirme Yöneticimiz Sedat ALANTAR, MSI ile bir söyleşi gerçekleştirdi. Söyleşi içeriğine fotoğrafa tıkladığınızda erişebilirsiniz.