Haberler

Uluslararası Yük ve Sertifikasyon Testleri Sempozyumu

Uluslararası Yük Testleri Sempozyumunun ikinci gününde Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Sn. Mehmet Fatih KACIR ve Tübitak SAGE Enstitü Müdürü Sn. Gürcan Okumuş standımızı ziyaret ederek güncel ürünlerimiz ve çözümlerimiz hakkında bilgi aldılar.

Uluslararası Yük ve Sertifikasyon Testleri Sempozyumu

Tübitak SAGE tarafından düzenlenen Uluslararası Yük ve Sertifikasyon Testleri Sempozyumunda ziyaretçilerimizi ağırladık.

Verimlilik ve Teknoloji Fuarı 2019

Test ve ölçüm çözümlerimizle, Ankara Congresium'da düzenlenen Verimlilik ve Teknoloji Fuarında yer aldık.

TR18/51/ÜTP_0015 Referans Numaralı Proje

DEICO Mühendislik Tasarım İmalat İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi olarak, İleri Teknolojili Ürün Ticarileştirme Mali Destek Programı (Kar Amacı Güden) kapsamında sunduğumuz TR51/18/ÜTP_KA/0015 referans numaralı “Prototipleri Geliştirilen Aviyonik Kart ve Birim Test Sistemi ve Geliştirilmiş Otomatik Test Sisteminin Seri Üretimi” adlı projemiz Ankara Kalkınma Ajansı tarafından desteklenmiştir. 12 ay süren projemiz 08.10.2018 tarihinde başlamış ve 09.10.2019 tarihi itibari ile son bulmuştur. Projemizde genel amacımız yapılacak yatırımla daha önce prototipi üretilen Aviyonik Kart ve Birim Test Sistemi ve Geliştirilmiş Otomatik Test Sistemlerinde seri üretime geçilmesidir. Ankara Kalkınma Ajansı’nın eş mali finansman desteğiyle planlanan yatırım yapılmıştır. Yapılan yatırımla üretim hattımız geliştirilmiş ve ekibimizin yoğun çalışması ile sistemlerin seri üretimine geçilmiştir.

Proje ürün görsellerine logoya ya da buraya tıkladığınızda erişebilirsiniz.

DEICO'nun 6. Yıl Dönümü

DEICO Ailesi olarak 6. yıl dönümümüzde Atatürk'ün huzurunda Anıtkabir'deydik.

Söyleşi: DEICO Mühendislik İş Geliştirme Yöneticisi Sedat ALANTAR

İş Geliştirme Yöneticimiz Sedat ALANTAR, MSI ile bir söyleşi gerçekleştirdi. Söyleşi içeriğine fotoğrafa tıkladığınızda erişebilirsiniz.

NI 2019 Havacılık ve Uzay Forumu

DEICO, 5 Eylül 2019'da NI 2019 Havacılık ve Uzay Forumu'na stand ve sunumlarla katıldı.

AUTOTESTCON 2019

DEICO Amerika'da düzenlenen Autotestcon2019'a , "Aviyonik Veri Yönetim Birimlerinin Otomatik Testi" ve "Elektronik Sistemlerin HIL Simülasyonu ile Sistem Seviyesi Testi" başlıkları altında iki farklı makale ve sunum ile katıldı.

DEICO Bolu'da

Gelenekselleşen şirket etkinliklerimizin 2019 ayağında ekip olarak Bolu'da bir araya geldik. Etkinlikte montajını yaptığımız bisikletleri LÖSEV'deki minik dostlarımıza hediye ettik.

DEICO IDEF 19'DA

30 Nisan-3 Mayıs 2019 tarihleri arasında İstanbul Tüyap'da düzenlenecek olan IDEF’19 / 14'üncü Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı’nda 11. Salon T06 nolu stanttayız.

Gelişmiş test ve ölçüm çözümleriyle yer alacağımız fuarda sizleri de standımızda ağırlamaktan mutluluk duyacağız.