Test Elektroniği

Hızlı ethernet haberleşme kartından, röle kartlarına; haberleşme kartlarından veri toplama kartlarına kadar geniş bir spektrumdaki donanım ve yazılımlar ile müşterilerimizin test elektroniği ihtiyaçlarına hızlı ve ekonomik çözümler getirmekteyiz.

1. Genel amaçlı direnç kartı:

Ne zaman kullanılır?
ITA içerisinde elektronik devreler oluşturulurken düzenli ve takip edilebilir bir yapının oluşturulabilmesi hedeflendiğinde kullanılmaktadır.

Ne için kullanılır?
Hatların ortaklamalarının sağlanması, pull-up devrelerinin oluşturulması, seri dirençlerin eklenmesi, sonlandırma dirençlerinin yerleştirilmesi ve daha bir çok farklı amaçla oldukça esnek tasarıma sahiptir. TTL seviyesindeki bir çok ITA içi gereksinimin sağlanmasına yardımcı olur.

Genel bakış
Az yer kaplaması ve düşük maliyetli olması sayesinde bir çok farklı projede kullanılmaktadır. Farklı özelliklerdeki komponentler ile kullanımına uygun tasarlanmıştır. En önemlisi ITA içerisindeki yapıların takip ve test edilebilirliğini artırmaktadır.

Özellikler
Her bir giriş veya ayrık bölüm 2A’e kadar akım taşıyabilmektedir. ITA tasarımındaki ihtiyaca göre hem tek yüzü hem iki yüzü birden tercih edilebilir. 32 adete kadar giriş ortak ya da ayrık kullanılabilir. Kart sayısı artırılarak giriş sayısı çoğaltılabilir.

2. 28V Röle kartı

Ne zaman kullanılır?
Tasarımların testleri sırasında ihtiyaç duyulabilecek çok kanallı gerilim anahtarlamalarının gerçekleştirilmesi amacıyla kullanılmaktadır.

Ne için kullanılır?
Fonksiyonel test cihazlarında TTL seviyesinde sürülerek 30VDC’ye kadar açma, kapama ile 28V DC okuma işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi amacıyla kullanılmaktadır.

Genel Bakış
Geniş besleme aralığı sayesinde farklı gereklerde dahi ortak kullanılabilecek tasarımdadır. Giriş ve çıkış bölümlerinin ayrık olması ve aynı anda bulundurulabilmesi sayesinde 28V gerilimde iki yönlü olarak arayüz simülasyonu oluşturulacak fonksiyonel testlerde kullanılmaktadır.

Özellikler
22-32V besleme gerilimi girişine uygundur. Besleme gerilimi gereklere göre değiştirilmeye uygun, modüler yapıdadır. Yüksek verimliliğe ve düşük güç tüketimine sahiptir. TTL ve LVTTL seviyesinde sürülebilir. 24 giriş ve 24 çıkış kanalına kadar kullanılmaktadır.

Özel test donanımlarının tasarımı için bizimle iletişime geçin. [email protected]