Sistem Entegrasyon Laboratuvarları

DEICO, müşterilerimizin ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere tasarlanmış anahtar teslim Elektronik Yer Destek Ekipmanı (EYDE) ve Sistem Entegrasyon Laboratuvarı (SEL) çözümlerini sunmaktadır. SEL'ler, kara, hava ve deniz gibi farklı platformlar için yapılan sistem seviyesindeki projelerde sistem bileşenlerinin sorunsuz bir şekilde entegrasyonu için yazılım entegrasyonu ve donanım entegrasyonu, test ve doğrulama gibi faaliyetlerin kalifiye ve gelişmiş ortamlarda yapılması için imkanlar sunmaktadır.

SEL Bileşenleri

Sistem mühendisleri, uygulama mühendisleri ve tasarım mühendislerinden oluşan ekiplerimiz ile SEL projelerinde ihtiyaca yönelik yenilikçi çözümlerle sistem seviyesindeki projelerin üretim süreleri kısaltmakta ve entegrasyon aşamalarını verimli hale getirmekteyiz. Bu kapsamda aşağıdaki sistem bileşenleri proje ihtiyaçlarına uygun olarak laboratuvar ortamında entegre edilmekte ve hedef sistemin laboratuvar simülasyonu yapılmaktadır.

  • Donanım ve yazılım bileşenleri
  • Mekanik sistemler
  • Elektrik ve güç sistemi
  • Data bileşenleri
  • Network bileşenleriFarklı platformlar için Sistem Entegrasyon Laboratuvarı Çözümleri ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçin.

Artboard 1 copy
Artboard 1 copy 2
Artboard 1